logo

فهرست مطالب

رفتارهای زنانه آزاردهنده

رفتارهای زنانه آزاردهنده

رفتارهای زنانه آزاردهنده

رفتارهای زنانه آزاردهنده

رفتارهای زنانه ای که روی اعصاب مردهاست!

زنان در زندگی مشترک رفتارهای اشتباهی دارند که سبب اذیت کردن همسرشان می گردد و در نتیجه موجب دوری و سردی رابطه های زن و شوهر می گردند.

کدام رفتارهای زنانه روی اعصاب و روان مردان میباشد؟

مردان و زنان، از نظر جسمی و روحی، با هم متفاوت اند. زنان اشخاصی احساسی می باشند که احساسات خویش را با حرف زدن نشان میدهند ولی مردان کمتر سخن می گویند و احساسات خویش را نشان نمی دهند.

زمانی که یک ازدواج شکل میگیرد و زن و مردی زندگی مشترکی را آغاز می نمایند، هرکدام از آنان، به کلی فراموش می نمایند که با دیگری متفاوت اند و با انجام بعضی رفتارها باعث آزار همسرشان میشوند.

این را باور نمائید که چیزی که به عنوان یک زن برای شما ممکن میباشد جذاب باشد برای یک مرد شاید زجرآور باشد.

تا شناخته نشدن این تفاوتها و آگاهی نیافتن از آنان مشکلات و سوء تفاهم ها در زندگی حل نخواهد شد.

تا به حال با خود فکر نموده اید که کدام رفتارهای زنانه شما به شدت شوهر یا این که نامزدتان را آزرده خاطرمی نماید و موجب دور شدن وی از شما میشود؟

در این قسمت از مقالات آقای دکتر حمید صادقیان شما‌را با یک سری ویژگی های زنانه آشنا میکنیم که از نگاه مردان آزار دهنده و غیر قابل تحمل میباشد.

رفتار بد زنان

رفتارهای زنانه آزاردهنده برای مردها

این رفتارهای زنانه برای مردان بسیار آزادهنده میباشد و موجب سردی و دوری در رابطه میشود.

نشان ندادن عشق:

بعضی از زنان عشقشان را نشان نمی دهند چنانچه که عشق و علاقه از نگاه مردان احترام گذاشتن زن به او و نشان دادن مراتب علاقه مندی اش میباشد.

اهمیت ندادن به ظاهر:

مردان اکثر اوقات جذب زنان خوش پوش و خوش رو و خوش اندام میگردند و زنانی را دوست ندارند که بدلباس و عبوس میباشند و بعداز ازدواج دست از خود کشیده و به ظاهر خویش اهمیتی نمی دهند.

البته زیاده روی در آرایش و پیرایش، پوشیدن لباس های زننده، استفاده از ناخن یا این که مژه مصنوعی و… برای مردان قابل قبول نیست.

انتظارات زیاد:

انتظارات یک طرفه برای هیچ کسی قابل تحمل نیست. بعضی از زنان هر نوع انتظاری از مرد دارند و خودشان در مقابل هیچ کاری برای وی نمیکنند. مردان این خصوصیات خانم ها را دوست ندارند.

بدرفتاری زنان

رویاپردازی:

مردان زنانی را دوست دارند که منطقی فکر کرده و رمانتیک عمل نمیکنند. آنان از زنان رویاپرداز که برای آینده برنامه ریزی منطقی ندارند، دوری می نمایند.

استقلال بیشتراز حد:

مردها دوست دارند دیده و شنیده شوند و گهگاه همسرشان به آنان تکیه نماید تا توانمند به نظر برسند و از وی مراقبت نمایند. استقلال و قوی بودن زنان همیشه هم برای مردان جالب نیست و رفتار زنانی همه کارهایشان را خودشان انجام میدهند برای مردان چندان خوشایند نیست.

حرف زدن بیشتراز حد:

چنانچه همسرتان از شما چیزی پرسید لازم نیست که مفصلا توضیحاتی را مطرح نمایید بلکه خوب میباشد، پاسخی کوتاه دهید. باور نمایید همسرتان دوست دارد با شما حرف بزند ولی از شنیدن سخنرانی بیشتراز حد و پر جزییات شما درباره سوژه های مختلف بیزار میباشد.

پرحرفی زنان

استفاده از جنسیت به عنوان سلاح:

چنانچه هنگام نزاع و جبهه گرفتن در برابر مردان از جنسیت خویش به عنوان سلاح استفاده میکنید بایستی بدانید با این کارتان همسرتان را از خویش دور خواهید نمود.

رفتارهای زنانه آزاردهنده

رفتارهای زنانه آزاردهنده

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از مقالات ما,به وب سایت آقای دکتر حمید صادقیان مراجعه نمایید.

بدگویی در جمع:

مردان دوست دارند که همسرشان اورا تحسین و تعریف و تمجید نماید و چنانچه همسرشان در جمع دوستان یا این که خانواده وی بدگویی او‌را کند، از وی بیزار خواهند شد.

خانم ها بایستی بدانند که زندگی خصوصیشان به کسی ربطی ندارد و نباید درباره‌ی همسرشان غیبت و بدگویی نمایند چون نخستین چیزی که به ذهن آنان میرسد این میباشد که شما چقدر نادانید که با مردی زندگی میکنید که رفتارهایش را نمی پسندید.

بردن مردان به خرید:

زنان دوست دارند همیشه به خرید بروند. آنان از خرید کردن و تماشای اجناس درون مغازه لذت میبرند. بعضی از خانم ها ساعت های متعددی را صرف خرید می نمایند و دوست دارند همسر خود را از این فروشگاه به آن فروشگاه ببرند و همراه خویش نمایند.

ولی آقایان میانه خوبی با خرید کردن و گذراندن وقت زیاد برای خرید و چانه زنی و گرفتن تخفیف ندارند و این اخلاق زنانه روی اعصابشان میباشد.

بردن مردان به خرید

انتقاداز دیگر افراد و تعریف‌و‌تمجید از خود:

زنان هیچ وقت حاضر نیستند به عیوب و نقاط ضعف خود اقرار نمایند تمام مدت خود را برتر از سایر همجنسان خویش نشان میدهند واز زنان دیگر نقد می نمایند که در اطرافشان وجود دارند تا همسرشان پی به محاسن وبرتری آنان ببرد.

مردان از نقد دائم همسرشان و تعریف‌و‌تمجید آنان از خود بیزارند و دوست دارند محاسن و نقاط قوت همسرشان به خودی خود بر مردان آشکار گردد.

پافشاری بیشتراز حد روی ازدواج:

مردان دوست دارند هنگامی با شخص مقابلشان ازدواج نمایند که به شناخت کافی رسیده باشند. آنان از زنانی که از به عبارتی قرار اول دنبال وصلت میباشند و تمامی فکر و ذهنشان وصلت میباشد، بیزار می‌باشند.

پیچیده کردن یک اتفاق ساده:

زنان به جزئیات بی ارزش و بیهوده خیلی دقت نشان میدهند و مردان در اصل رو کلیت مسایل تمرکز دارند. به همین علت زنان به حاشیه مسائل پرداخته و موجب پیچیده شدن یک اتفاق معمولی میگردند. پرداختن به حاشیه حرف ها چیزی جز ناراحت کردن طرف مقابل نخواهد داشت.

رفتار های آزار دهنده

حسادت ورزی:

یکی‌از خصوصیت های آزاردهنده دیگری که در قسمت مقالات آقای دکتر حمید صادقیان به ان اشاره کرده ایم حسادت میباشد؛ حسادت ورزی از رفتارهای زنانه بسیار ناپسند میباشد.

اکثری از زنان با شنیدن اسم یک زن دیگر از دهن مردان دچار حسادت های شدید و سوء تفاهم میگردند و همین سبب میگردد که مردان به دروغگویی متوسل گردند.

وابستگی بیشتراز حد:

مردان ، زنانی را دوست دارند که بیش تر از حد وابسته نبوده و به همسرشان نمی چسبند. آنان معمولاً از زنانی خوششان میاید که مقاوم و سرسخت می‌باشند و استقلال ویژه ای در زندگی برای خویش دارند و از زنانی که دائما انتظار دارند همسر شان همه توجهش را به آنان معطوف نماید، آنان را تر و خشک نماید، بیزار میباشند.

گریه زیاد:

مردان قبول دارند که زنان موجوداتی حساس، زودرنج و دل نازک میباشند، ولی تحمل ندارند که همسرشان به خاطر موضوعات پیش پا افتاده و بر سر هر مسئله جزیی اشک بریزند.

چنانچه همسر آنان دائما بر سر موضوعاتی مانند تماشای یک فیلم سوزناک، شکستن یک ناخن یا این که حالت نگرفتن موها و … شیون نماید، آنان به اشک ریختن وی دقت ی نخواهند کرد و نسبت به آن بی تفاوت می گردند.

گریه زیاد زنان

کم صبر و تحمل بودن:

مردان دوست دارند همسرشان همراهانی بردبار، صبور، پرطاقت و مستحکم باشند و در سختی ها و مشکلات بدون نق زدن آنان‌را همراهی کنند. آنان از زنانی که کم حوصله و تحمل می‌باشند ، بدشان میاید.

پرسیدن سوال برای پی بردن به عمق ذهن مردان:

مردان از زنانی که دائما با پرسیدن سوالهای تکراری میخواهند پی به حس آنان ببرند، بیزارند. آنان دوست دارند تا‌وقتی‌که خودشان نخواهند احساساتشان را پنهان کنند و به هیچ وجهً دوست ندارند سوالاتی مانند «عزیزم، به چه فکرمیکنی؟» را بشنوند و به آن جواب دهند.

کنجکاوی فراوان:

بعضی از زنان بسیار کنجکاوند و برای همسرشان حریم خصوصی قائل نیستند و به حریم خصوصی مردان تجاوز می نمایند. این اخلاق و رفتار خانم ها بسیار روی اعصاب و روان مردان میباشد.

 

وب سایت آقای دکتر حمید صادقیان

اشتراک گذاری این مقاله در ...

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دوره‌ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x