ویژگی اشخاص موفق

اشتراک گذاری این مقاله در ...

اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
ویژگی اشخاص خیلی موفق
ویژگی اشخاص خیلی موفق

فهرست مطالب

محصولات ارائه شده :

جهت اشتراک گذاری مقاله
یکی از موارد زیر را انتخاب نمایید

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email

ویژگی اشخاص موفق

ویژگی اشخاص موفق

ویژگی اشخاص خیلی موفق

ویژگی اشخاص موفق

 

خصوصیت اشخاص خیلی موفق و تفاوت آنان با دیگر افراد

تمام اشخاص موفق در دنیا چند عادات و ویژگی های خاصی دارند که با استفاده از آنان در کار و زندگیشان توانسته اند به موفقیت برسند.

خصوصیت اشخاص موفق

همه آدم ها دوست دارند که به موفقیت دست پیدا کنند . تا به حال هیچ کس درباره‌ی چگونگی موفق نشدن مقاله ای ننوشته است چون همه در‌پی موفقیت می‌باشند البته برخی درین امر سعی می نمایند و در نهایت به آن دست پیدا می نمایند و برخی دیگر نمی دانند برای موفق شدن بایستی چه رفتارهایی را در پیش بگیرند . درین بخش از مقالات آقای دکتر حمید صادقیان قصد داریم که چندی از خصوصیت های اشخاص موفق را به شما معرفی کنیم.

اشخاص موفق دارای این مشخصات هستند

1. آنان دوست ندارد که دور و بر یک آدم منفی باف باشند:

اشخاص موفق همیشه نگاهی مثبت به آینده دارند. آنان درانتظار اتفاقات و نتیجه های خوبی از کارهایشان میباشند. آنان مدام موردهای احتمالی را در شرایط مطلوب مشاهده می نمایند و هیچ زمان به مشکلات حاشیه ای فکر نمیکنند. آنان عقیده دارند که سزاوار شایسته ترین ها می باشند و دنیا نیز قادر است آنان‌را به عنوان برنده به دیگر آدم ها معرفی نماید.

2. اشخاص موفق قدرت خیال پردازی دارند :

این اشخاص همیشه روی نظرات و پروژه های خود کار می نمایند. آنان علاوه بر کار کردن در دنیای حقیقی و واقعی پیش از هر کاری ذهن خویش را نیز به کار میگیرند و همه مراحل را در ذهن طی می نمایند. آنان مدام در حال پرسش پرسیدن می باشند.

رویا پردازی می نمایند و مدام به‌این فکر میکنند که چنانچه فلان عمل را انجام دهند ، در نهایت به چه موفقیتی دست پیدا می نمایند . این اشخاص ذهن بازی دارند و مدام مشتاق کشف دنیای دور و بر خویش هستند . کنجکاوی آنان سبب می‌گردد که همیشه دشمنان را شکست دهند.

قدرت خیال پردازی

3. دستیابی به موفقیت سخت میباشد:

چنانچه موفقیت راحت بود، هر کسی می توانست به آن دست پیدا نماید . اشخاص موفق پس از زمین خورن به سرعت از جا برمی خیزند و گرد و غبار روی بدن خویش را می تکانند و مجدد گام های بزرگتری برمی دارند. اشخاص موفق هیچ وقت جا نمی زنند.

4. سخت کوش هستند:

رهبران موفق مدام خارج از منزل هستند یا این که وقتی که به منزل می‌آیند ، نیز در حال فکر برای کار کردن می‌باشند . آنان از هیچ تلاشی برای رسیدن به هدف های خویش فروگذار نمیکنند . آنان میدانند که بایستی درین روند شعف و هیجان را نیز به زندگی وارد نمایند . آنان نه فقط فرصت خوبی را در کنار اعضای خانواده سپری می نمایند، بلکه از احساسات، جسم، روح و روان خویش مراقبت می نمایند.

5. از لحاظ رمانتیک بالغ می باشند:

رهبران موفق آدم های آرامی می‌باشند ، حتی در صورتیکه استرس و اضطراب آنان غلبه کرده‌باشد. آنان ارزش تلاش های خویش را میدانند و مدام از دیگر افراد نیز تشکر می نمایند. آنان از احساسات خویش آگاه میباشند و آن را کنترل می نمایند و تلاش می نمایند که استراتژی های بهتر را تمرین نمایند.

6. اشخاص موفق جذاب می باشند:

این اشخاص معمولاً کاریزماتیک ، گرم ، قابل احترام، روشن فکر و جذاب می‌باشند . معمولاً اشخاص دیگر دوست دارند که دورو بر اینگونه اشخاص موفقی جمع شوند و وقتی را در کنار آنان سپری نمایند چون این اشخاص به دیگر آدم ها احساس ارزش میدهند و به طور کامل به صحبت های آنان گوش میدهند . این اشخاص با تمرکز و قدرت به انجام کار خویش میپردازند و تلاش می نمایند که مهارت انتقاد پذیری را در خویش افزایش دهند.

7. با دیگرافراد روابط نیکی دارند:

اشخاص موفق به فعالیت گروهی اهمیت میدهند، چون میدانند که ذهن هر کس در مجموعه میتواند تمام گروه را چند گام به جلو ببرد. پس مدام با روی باز و گشاده از نظر های دیگر افراد استقبال می نمایند . اطلاعات خویش را نیز به راحتی در دست آنان قرار می‌دهند.

اخلاق و رفتار اشخاص موفق

8. اشخاص موفق مسئولیت اشتباهات خویش را می پذیرند:

این اشخاص هرگز از پذیرفتن مشکلات خویش خجالت نمی کشند . آنان برای کارهایشان عذر و بهانه پیدا نمیکنند. آنان مدام راه حل دارند و به همین دلیل به خوبی اشتباهات خویش را قبول می نمایند و سعی بر تصحیح آن دارند تا از آن یاد بگیرند.

 

ویژگی اشخاص خیلی موفق

ویژگی اشخاص موفق

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از مقالات ما,به وب سایت آقای دکتر حمید صادقیان مراجعه نمایید.

9. آنان عامل های دور کننده از موفقیت را به خیر و خوبی میشناسند:

چنانچه میخواهید موفق گردید، بایستی در پی کارهایی باشید که شما‌را از موفقیت دور می نمایند و تلاش نمایید که آنان‌را کنار بگذارید. اشخاص موفق به خوبی میدانند که چه چیزی حواس آنان‌را پرت می نماید و به همین دلیل آن را بی اهمیت جلوه میدهند و خودشان را درگیر آن نمیکنند.

اشخاص موفق مایل می باشند تا مهارت های متفاوتی را تجربه نمایند. آنان مدام در‌پی تنوع در کارهای خویش میباشند. به آسانی میتوانند از چیزهایی که مخصوص آنان نیست و در سرنوشت آنان نیست، عبور نمایند. از دیگر افراد یاد می‌گیرند و کوشش می نمایند که مدام در هر مورد مهارت خویش را ارتقاء دهند و اطلاعات خویش را آپدیت نمایند.

10. همیشه لیستی برای انجام کارهای روزانه خویش دارند:

این اشخاص کارهایی که بایستی در زمان روز انجام دهند را می نویسند و طبق اولویت بندی انجام میدهند. تایپ کردن سبب می‌شود که به آنان دقت نمایند و درصد انجامشان بیشتر شود . معمولا هر شب این کار را انجام می‌دهند و خویش را مقید به انجام آنان خواهند کرد.

11. ذهنشان را درگیر مسائلی که ضروری نیست، نخواهند کرد :

اشخاص موفق همه تمرکز خویش را بر روی اتفاقات بد نمی گذارند و بلکه از آنان درس خواهند گرفت. دانشمندان بدین نتیجه رسیده اند که فکر نکردن به افکار منفی، شایسته ترین کارایی برای رسیدن به موفقیت میباشد.

12. ریسک پذیر میباشند :

اشخاص موفق می پذیرند که باخت هم گهگاه لازمه کار ها میباشد و با دقت بدین دیدگاه مسیری را انتخاب می نمایند و همت می نمایند که از اشتباهات خویش نیز درس بگیرند. آنان تا حد ممکن مانع ها را از مسیرشان بر میدارند و برای پیشرفتشان سعی می نمایند.

خصوصیات اشخاص موفق

13. سخاوتمندند میباشند :

آنان به مفهموم کارما اعتقاد دارند. دست دیگر افراد را برای رفع مشکلاتشان میگیرند و معتقدند که شاید روزی آنان به کمکشان بیایند و این انرژی در زندگیشان نمود پیدا نماید.

14. هر روز ورزش می کنند :

تمام اشخاص موفق به سلامتی خویش اهمیت میدهند. کسانی مثل مارک کوبان، ایلان ماسک و گروه کوک هر روز وقتی را برای تمرین های هوازی و غیرهوازی صرف می نمایند. آنان درک کرده اند که با تقلید از یک برنامه منظم برای تناسب اندام توانمند میباشند تا استرس را از خویش به دور نمایند و ذهنشان توان پاک کردن افکار منفی را دارد و به حل مشکلاتشان کمک خواهد کرد.

15. مثبت نگر میباشند :

اشخاص خوش شانس همیشه در انتظار شایسته ترین اتفاقات می باشند و همیشه هم برایشان اتفاقات بهتر رخ میدهد . انتظارات مثبت در زندگی به مقاومت ما در برابر مشکلات یاری می نماید و به سمت اتفاقات بی نظیر سوق خواهند داد.

16. هر روز مراقبه می نمایند :

اگر درین قسمت از مقالات آقای دکتر حمید صادقیان میخوانید اشخاص موفق هر روز زمان مشخصی را به آرامش ذهن خویش از طریق مراقبه میپردازند. این کار، تصویری بزرگ و جامع از زندگی به آنان خواهد داد و سبب می گردد تا برای مدتی با احساس آرامش و سکوت، از دنیای امروزی بدور باشند.

17. شکرگذار نعمات باشید :

اشخاصی که مدام از شرایطشان شکایت دارند، موفق نخواهند شد.

قطعا بایستی 5 تا 10 دقیقه اول صبح را بابت توانایی ها و نعماتی که دارید، شکرگزار باشید . کسانی که شاکر نعمات میباشند مدام شاد میباشند. شادی بخش مهمی از موفقیت میباشد و اشخاص شاد در کارهایشان موفق تر خواهند بود.

18. همیشه در حال یادگیری میباشند :

اشخاص موفق به طور مداوم در حال یادگیری علم و اطلاعات تازه می باشند و خویش را بروز رسانی می نمایند. از روش های گوناگون تصمیم گیری استفاده می کنند.

تاریخ پر‌از اشخاص موفقی میباشد که جهان را با استفاده از تخیلات خویش تغییر‌و تحول داده اند.

 

وب سایت آقای دکتر حمید صادقیان

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x