فرزندان خرداد ماهی

اشتراک گذاری این مقاله در ...

فهرست مطالب

محصولات ارائه شده :

جهت اشتراک گذاری مقاله
یکی از موارد زیر را انتخاب نمایید

فرزندان خرداد ماهی

فرزندان خرداد ماهی

اگر با بچه خردادی نسبت نزدیکی دارید، به خصوص اگر والدین او هستید باید بدانید ته تغاری های فصل بهار خصوصیات منحصر به فردی دارند که گاهی ممکن است شما را شگفت زده نماید.

خصوصیات کودکان متولد خرداد ماه

1- طالب خوشی و راحتی

متولدین خرداد ماه همواره طالب خوشی هستند و همیشه در اوج آرامش و بدون هیچ عجله ای خواسته های شان را پیش می برند و در کل برای راحتی و آسایش آمده اند.

2- کودکان روی دور کند

با آرامش کارهایشان را پیش می برند پس هرگز از کودک خرداد ماهی خود توقع نداشته باشید که کارها را به سرعت پیش ببرد و خیلی برای سرعت دادن به آن ها خودتان را خسته نکنید.

3- کودکان بازیگوش

بازیگوش و پر شیطنت و پرتحرک هستند و این ویژگی آنها با کم سرعت بودنشان مغایر نیست.

4- کودکان کنجکاو

یکی از خصوصیات بارز کودکان خرداد ماهی کنجکاوی بیش از اندازه آنهاست جرا که این کودکان در دنیای کوچک خود به دنبال کشف چیزهای جدید هستند.

5- کودکان بی توجه

دوست ندارند به حرف هایتان تا انتها گوش دهند. آنها علاقه ای به شنیدن تعبیر و تفسیر مسائل مختلف و شنیدن جزئیات ندارند و همان ابتدای کلام شما تا ته ماجرا را می خوانند و ودیگر نیازی نیست توضیح بیشتری برای شان تکرار کنید.

6- کودکان چند بعدی

کودکان خرداد ماهی تک بعدی نیستند و می توانند همزمان روی چند کار مختلف تمرکز کنند و وقت شان را روی چند موضوع مختلف بگذارند.

7- کودکان خیالباف با طبع شوخ

خیالبافی آنها برگرفته از ذهن خلاقشان است. این کودکان گاهی یک ماجرای واقعی را با تخیل ترکیب می کنند و شما را شگفت زده کرده و خیلی راحت به خنده می اندازند.

8- کودکان حواس پرت

درست است کودکان خردادی چند بعدی بوده و در آن واحد می توانند روی چند موضوع تمرکز کنند اما خیلی زود و با هر موضوع کوچکی حواسشان پرت می شود.

9- کودکانی با دستان توانا

این کودکان می توانند با دستان توانای خود آینده شغلی خود را تضمین کنند.به هر حال دستان توانا کودکتان در آینده حرفه ای او نقش اساسی ایفا خواهد کرد.

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها