کارهای عروس بی کلاس

اشتراک گذاری این مقاله در ...

اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
کارهای عروس بی کلاس
کارهای عروس بی کلاس

فهرست مطالب

محصولات ارائه شده :

جهت اشتراک گذاری مقاله
یکی از موارد زیر را انتخاب نمایید

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email

کارهای عروس بی کلاس

کارهای عروس بی کلاس

کارهای عروس بی کلاس

کارهای عروس بی کلاس

این کارها واسه تازه عروس بی کلاسیه

تمام نو عروس ها درپی راهی برای داشتن جایگاه ویژه در خانواده همسر می باشند البته بعضی نو عروس ها رفتارهایی دارند که به هیچ عنوان از نظر سایرافراد پسندیده نیستند.

کارها و رفتارهایی که برای نو عروس پسندیده نیست

تمام خانم ها به خصوص نو عروس ها دوست دارند، دربین دوستان و دور‌وبری ها و خانواده همسر با ادب و با وقار رفتار نمایند و جایگاه ویژه ای داشته باشند.

این عروس خانم ها گهگاه برای به دست آوردن جایگاه بهتر نزد دیگرافراد و با کلاس به نظر رسیدن اشتباهاتی را مرتکب میگردند که درین قسمت از سبک زندگی مقالات آقای دکتر حمید صادقیان به آنان اشاره میکنیم. چنانچه به تازگی وصلت نموده اید، این کارها را نکنید تا در نگاه دیگرافراد شخص بی کلاسی نباشید.

بیشتراز حد استوری و پست گذاشتن

احتمالا در نزدیکی شما خانم هایی می باشند که پس از وصلت از تک تک کارها و خورد و خوراکشان عکس میگذارند و به عنوان او‌لین ها از آن یاد می نمایند.

برای مثال از او‌لین غذای خویش که برای همسر پخته اند عکس گذاشته و پایین آن می نویسند او‌لین غذا برای همسری یااینکه از هر چیزی که همسرشان به عنوان کادو به آنان تقدیم می نماید مانند طلا، گل و… عکس گرفته و منتشر میسازند و به جای سپاس حضوری از همسر از وی در فضای مجازی قدردانی می نمایند، عروس خانم های گرامی چه لزومی دارد که زندگی خویش را در فضای مجازی در معرض نمایش قرار دهید، زندگی چیزی بیش تر از فضای مجازیست، عشق و علاقه را در زندگیتان جاری نمایید.

استوری نو عروس ها

اخلاق و رفتار خیلی صمیمی با مردها

بعضی از عروس خانم ها به جهت فرهنگ وتمدن های گوناگون با آقایان خانواده همسر خویش گرم و راحت میگیرند و خیلی از صمیم قلب رفتار می نمایند. این اخلاق آنان گهگاه سوء تعبیراتی را در پیش دارد، عروس خانم های عزیز آشنایی کامل از خانواده همسرتان به دست آورید و رفتارتان را با دقت به آشنایی خویش تهیه و تنظیم فرمایید.

تعویض چند باره لباس در مهمانی ها

بعضی از خانم ها در ضیافت ها چند دست لباس عوض می نمایند، پیامی که‌این عمل به دیگرافراد میدهد، این میباشد که من عشق و علاقه فراوانی به جلب توجه دارم. خانم های متشخص برای با کلاس به نظر رسیدن در ضیافت ها یکدست لباس پاک و تمیز کفایت می نماید و نیاز به تعویض چندباره لباس نیست.

تعریف و تمجید بیشتراز حد از خویش

بعضی از عروس خانم ها در دیدارهای ابتدایی با خانواده همسر خویش بیش تر از حد از خویش و خانواده شان تعریف‌و‌تمجید می نمایند.

به عنوان مثال برای اینکه باکلاس به نظر برسند، میگویند ما هفته ای چنددفعه در رستوران غذا میخوریم و یا این که … چنانچه شما در حال بیان کردن این جمله میباشید که «من دختر باکلاسی هستم…»، پس آن قدرها هم باکلاس اخلاق و رفتار نمیکنید. اجازه دهید دیگر افراد تشخیص دهند شما حقیقتا تا چه اندازه باکلاس می باشید، نه اینکه عرض‌اندام نمائید.

 

کارهای عروس بی کلاس

کارهای عروس بی کلاس

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از مقالات ما,به وب سایت آقای دکتر حمید صادقیان مراجعه نمایید.

اخلاق و رفتار نو عروس

استفاده بیش تر از حد از طلا جواهرات

لازم نیست کل طلاهایی که همسرتان در زمان نامزدی و مراسم ازدواج برایتان خریده را استفاده نمائید. از زیورآلاتی استفاده نمایید که خوشایند و مطلوب بدن تان بوده و با ظاهرتان همخوانی داشته باشد.

استفاده زیاد از موبایل

بعضی از عروس خانم ها به جهت اینکه جدید به جمع وارد شده اند و صحبت زیادی برای بیان کردن ندارند، هر چند دقیقه یک بار موبایل خویش را چک می نمایند و یا این که غرق در فضای مجازی و چت کردن با دوستان خویش می گردند. چنانچه می‌خواهید باکلاس گردید، موبایل تان را چک نکنید و موبایل را روی ویبره یا این که تک صدای کوتاه بگذارید و فیلم های اینستاگرام را با صدای بلند نبینید.

درگیر کردن خویش در مُد

بعضی از خانم ها باکلاس به نظر رسیدن را با پوشیدن لباس های مد روز اشتباه میگیرند. درست است ظاهری خوب داشتن، نیمی از باکلاس بودن میباشد ولی بنده ی مُد نباشید، زیرا در‌این حالت، مسخره، وسواسی یا این که سطحی به نظر خواهید رسید. از لباس هایی که مطلوب اندام تان نیستند یا این که رنگ هایی که به شما نمی آیند صرف نظر نمایید.

پوشیدن لباس مد روز

پرخوری و اسراف

پرخوری و اسراف کردن کار با کلاسی نیست پس در جمع دوستان و اقوام صحیح و به اندازه غذا بخورید و آداب غذا میل کردن را رعایت نمایید و اسراف نکنید.

در ضیافت ها و مراسمات خویش با پخت چند نوع غذا و مخلفات و… اسراف نکنید و چنانچه غذای شما باقی ماند، بدور نریزید و به فقرا کمک نمایید.

فضولی بیشتراز حد

یکی‌از روش های با کلاس به نظر رسیدن این میباشد که سرمان گرم زندگی خودمان باشد و در امور و زندگی دیگرافراد دخالت نکنیم. عروس خانم های عزیز خوب است چیزی که به شما مربوط نمیشود و فهمیدن یا این که ندانستنش سود و ضرری برایتان ندارد، را از خانواده همسر نپرسید.

چنانچه که در ذهنتان پرسش هایی ایجاد می گردد، با خویش این کلمه را تکرار نمایید ( به من چه) تا دیگر اجازه پرسش پرسیدن به خویش را ندهید.

فضولی نو عروس

دقت بیشتراز اندازه به ظاهر

خانم های عزیز چنانچه طلاهای زیادی دارید و مدام به ظاهر و لباس پوشیدنتان دقت می‌نمایید ولی دندان خراب و چند تا مشکل سلامتی دارید، که به آنان بی ملاحظه می‌باشید و به دکتر مراجعه نمی‌کنید، با عرض معذرت بایستی بگوییم که بی کلاس می‌باشید.

آرایش و پیرایش بیش تر از حد

بعضی از خانم ها متاسفانه به جهت رقابت و چشم و هم چشمی دوست دارند از دوست و افراد بستگان زیباتر و با کلاس تر باشند به همین علت مدام آرایش و پیرایش تند دارند و به عمل های جراحی زیبایی روی میاورند.

این روز ها میکاپ لایت مد بوده و آرایش و پیرایش غلیظ هواداران متعددی ندارد و نوعی بی کلاسی محسوب می شود.

وب سایت آقای دکتر حمید صادقیان

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x