چگونه همسر ایده آل و دلخواهم را پیدا کنم؟

اشتراک گذاری این مقاله در ...

فهرست مطالب

محصولات ارائه شده :

جهت اشتراک گذاری مقاله
یکی از موارد زیر را انتخاب نمایید

چگونه همسر ایده آل و دلخواهم را پیدا کنم؟

چگونه همسر ایده آل و دلخواهم را پیدا کنم؟

در قدیم دخترها در خانه می نشستند تا پسری با معرفی مادرخود به خواستگاری او بیاید و زندگی مشترک را آغاز کنند اما امروزه بیشتر دختران میخواهند تا خواستگارشان  او را بپسندد بنابراین این خانم ها به دنبال راه هایی برای آشنا شدن با فرد مورد نظر خود با هدف ازدواج هستند. با ما همراه باشید تا چند روش را برای شما بازگو کنیم.

1- مشاور همسریابی : در این روش مشاوران اول با شما مصاحبه و خصوصیات اخلاقی تان را شناسایی می کنند و سپس فردی که از همه نظر با شما سازگار است را معرفی می کنند.بنابراین شما نیاز نیست که با افراد مختلف ارتباط برقرار کنید تا فرد مورد نظر خود را بیابید بلکه می توانید تنها با کسانی که سازگاری بیشتری با شما دارند و در تصمیم ازدواج جدی هستند، ارتباط برقرار نمایید.

2- شرکت در جشن فارغ التحصیلی

3- معرفی اطرافیان: از اطرافیانتان بخواهید که در صورت شناخت فرد قابل اعتماد ، او را به شما معرفی کنند تا با هم قرار ملاقاتی داشته باشید و آشنا شوید.

4- شرکت در فعالیت های اجتماعی : در اجتماع بیشتر حاضر شوید زیرا سبب می شود با افراد بیشتری که با شما مشترکات زیادی دارند ، آشنا شوید و شانس خود را برای پیدا کردن شریک زندگی بالاتر ببرید.

چگونه همسر ایده آل و دلخواهم را پیدا کنم؟
چگونه همسر ایده آل و دلخواهم را پیدا کنم؟

5- شرکت در میهمانی : برای اینکه شریک زندگی ایده آلی بیابید ، در میهمانی ها شرکت کنید تا دوستان بیشتری پیدا کنید و با افراد مورد اعتماد بیشتری آشنا شوید.

6- شرکت در موسسات خیریه : افرادی که به خیریه ها کمک می کنند معمولا به زندگی خود و روابط عاطفیشان اهمیت زیادی می دهند.

7- شرکت در جشن عروسی : یکی دیگر از مناسب ترین مکان هایی که می توانید با افراد جدید آشنا شوید ، جشن عروسی است.

8- شبکه های اجتماعی : اگر از طریق شبکه اجتماعی با کسی آشنا شده اید قبل از ایجاد وابستگی ، بعد از صحبت های اولیه و تشخیص همسانی فرهنگی و خانوادگی و سلامت روان طرفین در گفتگوی تلفنی و یا حتی چت، باید هر چه زودتر او و خانواده اش را ببینید و بسنجید که فرد مناسبی برای ازدواج است یا خیر.

 

 

 

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها