چگونه قلب همسرتان را تسخیر کنید؟

اشتراک گذاری این مقاله در ...

فهرست مطالب

محصولات ارائه شده :

جهت اشتراک گذاری مقاله
یکی از موارد زیر را انتخاب نمایید

چگونه قلب همسرتان را تسخیر کنید؟

چگونه قلب همسرتان را تسخیر کنید؟

اگر می خواهید همسرتان عاشقانه شما را دوست داشته باشد باید با ترفندهای زنانه به او عشق بورزید و قلبش را از آن خود کنید.

12مهارت ارتباطی با همسر

1 – احترام گذاشتن به همسر

در صورتی در زندگی مشترک همواره به همسرتان احترام بگذارید و با او محترمانه برخورد نمائید او هم ترغیب می‌شود که به صورت متقابل بیشتر به شما نزدیک گردد و شیفته شما گردد.

2 – رسیدن به ظاهر خود

آراستگی ظاهر باعث میشود که همسرتان از دیدن شما لذت ببرد و احساس آرامش نماید ، این حس موجب ترشح هورمون اکسی توسین و یا هورمون عشق و علاقه میشود.

3 – فرصت جبران دادن به همسر

در مواقع سختی همراه همسرتان باشید و در مقابل او بی تفاوت نباشید و اگر از او کار اشتباهی سر زد به او فرصت جبران دوباره دهید.

4 – گفتن جمله دوستت دارم

گفتن جمله دوستت دارم چندین مرتبه در روز سبب ایجاد احساس عشق و ترشح هورمون عشق در همسرتان می شود و اعتماد به نفس او را بالا می برد.

5 – احترام به حریم خصوصی

هیچ گاه سعی نکنید که شخصیت همسرتان را تغییر دهید و او را همانطور که هست بپذیرید و گاهی اجازه دهید که تنها باشد و با خود خلوت کند.

6 – قدردانی کردن از همسر

همیشه از همسرتان به دلیل تلاش های فراوانی که برای زندگی و آسایش شما می کند قدردان باشید و او را در کارهایش و رسیدن به اهدافش تشویق کنید و به او بگویید که به تو ایمان کامل دارم و همواره در کنارت خواهم بود.

7 – مقایسه نکردن با دیگران

همسرتان را همانگونه که هست بپذیرید و با کسی مقایسه نکنید زیرا مقایسه کردن و انتقاد غیر منطقی شما سبب عدم صمیمیتتان می گردد بنابراین اگر ضعف هایی در همسرتان است در موقعیت های مناسب با او صحبت کنید تا با کمک شما، آن ها را برطرف سازد.

چگونه قلب همسرتان را تسخیر کنید؟
چگونه قلب همسرتان را تسخیر کنید؟

8 – پیش قدم شدن برای ابراز محبت وعلاقه

خودتان برای محبت کردن پیش قدم شوید. نیازهای عاطفی همسرتان را دریابید و به قدرتمند شدنش بها دهید زیرا مردان همواره عاشق قدرت هستند و لذت می برند و عاشقتان می شود.

9 – سرزنش و تحقیر کردن ممنوع

اگر در جمع های خانوادگی همسرتان را تحقیر می کنید و انتظار دارید  در خلوت عاشق شما باشد کاملا در اشتباهید زیرا سرزنش و تحقیر در جمع های دوستانه سبب قطع ارتباط کلامی و سردی او میشود پس همواره او را تمجید کنید و نکات مثبت اخلاقی او را بر زبان بیاورید و او را بی عرضه نخوانید.

10 – حفظ آرامش در مواقع عصبانیت همسر

هنگام عصبانیت همسرتان او را نصیحت نکنید و بگذارید کمی با خودش تنها باشد سپس در یک موقعیت مناسب به او نزدیک شوید و درباره علت عصبانیتش صحبت کنید.

11 – برقراری تماس چشمی با همسر

در هنگام صحبت با همسرتان برای برقراری ارتباط موثر و ایجاد صمیمیت در زندگی با او تماس چشمی برقرار کنید.

12 – انتقاد کردن اصولی

از مطرح کردن اشتباهات گذشته همسرتان در بحث های امروزی بپرهیزید و هرگز عبارات منفی مانند بکار نبرید . اگر انتقادی دارید لازم است آ ن را اصولی بیان کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
trackback

[…] را به خاطر رمانتیک بودن سرزنش نکنید اورا آرام نمائید و به هر روشی که شده نشان […]