آیا همسرم رفیق باز میباشد؟

اشتراک گذاری این مقاله در ...

فهرست مطالب

محصولات ارائه شده :

جهت اشتراک گذاری مقاله
یکی از موارد زیر را انتخاب نمایید

آیا همسرم رفیق باز میباشد؟

آیا همسرم رفیق باز میباشد؟

آیا همسرم رفیق باز میباشد؟

در روزگاران قدیم این مردها بودند که رفیق جزو لاینفک زندگیشان بود و حتی بعداز ازدواج نیز دوست نداشتند رفیق بازی خویش را ترک نمایند ولی امروزه بعضی از زنان نیز مشغول رفیق بازی می باشند و به جای رسیدگی به همسر و فرزند خویش وقت خویش را در دورهمی های دوستانه میگذرانند.

افراد رفیق باز به هیچ وجه همسران خوبی نمی شوند آن ها دوستانشان را به همسرشان ترجیح می دهند

زندگی با اینگونه افراد بسیار سخت میباشد چون در زندگی با این اشخاص رفیق منزلت ویژه ای دارد و آن‌ها به جای این که بیشتر وقتشان را به خانواده خویش اختصاص بدهند دنبال رفیق بازی می‌باشند و حتی به نیازهای روحی فرزندان خویش نیز دقت نمی‌کنند  عاقبت اینگونه زندگی مشترک به جدایی ختم می‌شود.

اگر با کسی نامزد کرده اید که رفیق باز است دو راه پیش رو دارید ، ساده ترین روش ممکن این میباشد که او ‌را از خویش برانید و به او یک خیر بگویید ولی چنانچه تعلق عاطفی به او پیدا نموده اید و نمی‌خواهید از او دور شوید بهتر است در جهت تصحیح او اقداماتی را انجام دهید اگر خودش نیز آماده تغییر کردن باشد .

آیا همسرم رفیق باز میباشد؟

آیا همسرم رفیق باز میباشد؟

راهکارهایی برای ترک رفیق بازی همسر

1- همسرتان را با ترفندهای زنانه آن چنان مجذوب خود کنید که خودش رفقایش را کنار بگذارد و دوست داشته باشد وقت زیادی را به شما تخصیص دهد.

2- دوستان مشترک پیدا نمایید و یا اینکه با دوستان متاهل او رفت و آمد داشته باشید همچنین میتوانید با دوستان متاهل خودتان نیز ارتباط خانوادگی برقرار نمایید.

3- برای همسرتان مانند یک دوست باشید و با او به تفریح بروید و عشق و علاقه های مشترکتان را دنبال نمایید و در وقت هایی که با هم هستید هرگز از خطاها زندگی مشترکتان صحبت نکنید.

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها