نقطه ضعف خانم ها

اشتراک گذاری این مقاله در ...

اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
نقطه ضعف خانم ها
نقطه ضعف خانم ها

فهرست مطالب

محصولات ارائه شده :

جهت اشتراک گذاری مقاله
یکی از موارد زیر را انتخاب نمایید

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email

نقطه ضعف خانم ها

نقطه ضعف خانم ها

 

نقطه ضعف خانم ها

نقطه ضعف خانم ها

نقطه ضعف خانم ها ایناست که میگم

اخلاق و احساسات خانم ها و آقایان با یکدیگر متفاوت میباشد، و شما در زمان برخورد با خانم ها خوب میباشد شیوه ی درست اخلاق و رفتار را بدانید در غیر این صورت به ضررتان خواهد بود.

دست روی این نقاط ضعف زنان نگذارید لطفا

رفتارهای زنان و مردان به طور ذاتی، با هم فرق داشته وآنها در بیشتری از مواقع متفاوت از یکدیگر، عمل می نمایند. زنان موجوداتی پیچیده با احساسات و عاطفه های گوناگونی می باشند که آشنایی آنها قضیه ای چالش برانگیز میباشد.

شناخت زنان و نقاط ضعف آنان در داشتن یک ارتباط سالم کمک بسیار متعددی می کندو سبب می گردد بدانیم که وی چه انتظاراتی از شریک زندگی خویش دارد.

درین قسمت از مقالات آقای دکتر حمید صادقیان در رابطه با نقاط ضعف زنان با شما صحبت خوا‌هیم کرد تا حساسیت های او‌را بشناسید و هیچ گاه دست روی این نقاط حساس نگذارید تا روی آرامش را ببینید.

احساسات

زن ها نسبت به مردها احساسات شان رقیق تر میباشد و این یکی‌از خصوصیت های رفتاری آنهاست. خانم ها درباره ی موقعیت و شرایط های متفاوت بیشتراز اندازه رمانتیک برخورد کرده و واکنش های عاطفی از خویش نشان میدهند.

همسرتان را به خاطر رمانتیک بودن سرزنش نکنید اورا آرام نمائید و به هر روشی که شده نشان دهید احساسات اورا میفهمید و حامی و پشتیبان اش می باشید.

زاری

باوری غلط در میان مردم صورت گرفته است که گریه کردن نشانه ضعف میباشد البته زاری کردن یکی‌از عکس العمل های هیجانی و طبیعی در آدم هاست و هر انسانی ممکن میباشد تجربه شیون کردن در شرایط های شاد یا این که ناگوار را داشته است .

معمولا خانم ها با گریه کردن اندوه خویش را ابراز می نمایند، شما نباید به همسرتان بگویید که مدام که تو گریه میکنی و اشکت دم مشکت میباشد، بابیان این جمله شما احساسات او‌را کم اهمیت می شمارید و به وی میگویید که احساسات و عاطفه های خویش را نادیده بگیرد. به وی بگویید حق دارد گریه نماید و از اینکه جلوی چشمان شما گریه می نماید اصلا غمگین نمی شوید.

ظاهر

خانم ها روی ظاهر و زیبایی خویش بسیار حساس می‌باشند و دوست دارند که مدام در بهترین شرایط ممکن دیده شوند. ایراد گرفتن از ظواهر همسر یکی‌از بدترین کارهایی میباشد که گهگاه آقایان انجام میدهند. ایراد از ظواهر و بدن همسر اعتماد به نفس او‌را نابود می نماید.

وی فکر خواهد کرد که مورد قبول نیست و شما مدام او‌را با ظاهرش بررسی میکنید پس هیچ گاه این جمله ها را به کار نبرید و پیش از بکار بردن آن به عاقبت خویش فکر کنید:چرا امروز زشت شدی! عزیزم یه کم تپل نشدی؟ چرا پایین چشمت سیاه شده؟

مقایسه و تعریف و تمجید از دیگری

مقایسه کردن، حس حقارت به زن میدهد و فکر میکند مهم ترین زن در زندگی همسرش نیست.خانم ها بر روی تعریف‌و‌تمجید کردن شما از خانم های دیگر، حتی مامان و خواهرانتان نیز حساسند پس تنها از همسرتان تعریف‌و‌تمجید نمائید تا آرامش در زندگیتان مستمر باشد.

بی توجهی

چنانچه می‌خواهید زندگی متاهلی شما به مشکل نخورد، به همسرتان دقت نمائید. در‌صورتی‌که شما به عنوان یک مرد بدانید که همسرتان چه نوع دقت و محبتی را دوست دارد بگیرد، باز یک گام به خوش بختی نزدیک تر می گردند.

زنانی که از همسرشان توجه نمی بینند بسیار آزرده خاطر میگردند. زنان دوست دارند در میهمانی ها، بر سر سفره غذا، در سفر، در کنار خانواده خودشان و یا این که همسرشان و …، دقت ویژه ای از همسرشان دریافت نمایند.

 

نقطه ضعف خانم ها

نقطه ضعف خانم ها

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از مقالات ما,به وب سایت آقای دکتر حمید صادقیان مراجعه نمایید.

کدبانوگری

یکی از دیگر از نقطه ضعف زنانه خانم ها روی کدبانوگری آنهاست، آنان دوست دارند کدبانوگری و منزل تمیز و مرتبشان و دست پختشان مورد توجه همه باشد پس با سیاست اخلاق و رفتار نمائید و دست روی نقطه ضعف همسرتان نگذارید برای مثال چنانچه میخواهید از دستپخت خانمی تعریف‌و‌تمجید نمائید، بگویید غذای خوشمزه ای بود البته به پای دستپخت همسر من نمیرسد، و یا این که بگویید منزل شما مثل منزل ما، از تمیزی برق میزند.

چشم چرانی کردن

چشم چرانی و نگاه آقایان به خانم های دیگر، یک توهین مستقیم به خانم میباشد. یک زن برای مردی که در روبرویی با یک زن یا این که دختر جذاب، چشم هایش را به وی نمی دوزد، احترام و ارزش بسیار بیشتری قائل میباشد. چنانچه میخواهید در زندگی مشترک آرامش بیشتری داشته باشید، به زنان دیگر خیره نشوید حتی در صورتیکه نگاه کردنتان بی منظور باشد.

نظافت و تمیزی

متاسفانه آقایان بر روی نظافت فردی حساس نیستند ولی خانم ها مدام دوست دارند منزلی تمیز داشته و همسرشان نیز به تمیزی اهمیت دهد. بی نظم و شلخته بودن مرد، باعث می‌گردد زن فکر نماید که وی تلاش هایش را در حفظ تمیزی و نظم منزل نادیده میگیرد پس نظافتتان را رعایت نمایید و جورابهایتان را وسط خانه رها نکنید تا دعوایتان هم نشود.

علاقه مندی ها

خانم ها بر روی کارهای مورد عشق و علاقه خویش مثل لاک زدن، خرید کردن و… حساسند. آنان دوست ندارند که همسرشان علاقه مندی آنان‌را مسخره نماید.

یک زن دوست دارد، همان طور که خودش نسبت به علاقه مندی های همسرش اهمیت میدهد، وی نیز به کار های مورد عشق و علاقه ی زن، اهمیت بدهد. چنانچه علاقمندی های زن را نادیده بگیرید، وی حس می نماید مورد بی عدالتی قرار گرفته است .

 

وب سایت آقای دکتر حمید صادقیان

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x