فهرست مطالب

راه رسیدن به ثروث2

راه رسیدن به ثروت2

پس انداز کردن

10. تجربه داشتن چیزهایی که دوست دارید را برای خودتان رقم بزنید

خوب است که‌این مسئله را با یک مثال به شما توضیح دهیم . آیا دوست دارید که به ایتالیا مهاجرت نمائید؟ خب با خودتان تصور کنید و مشاهده کنید که چه چیزی در ایتالیا سبب گردیده است که به آن علاقه مند باشید. شاید انگیزه عشق شما مزه و طعم غذاهای این کشور میباشد. میتوانید در کشور خودتان به رستوران های ایتالیایی بروید، از موزه ها و هنرهای ایتالیایی بازدید نمایید و کارهای این چنینی را به انجام برسانید تا دست کم به سطحی از رضایت برسید.

11. سطح مادی گرایی خویش را تنظیم نمائید

در دنیای مدرن امروزی همگی دنبال پیشرفت بیزینس خویش می‌باشند و میخواهند به هر طریقی اجناس متفاوت و لوکس خویش را به شما بفروشند که احتمالاً بعداز خرید آنان یک نوع احساس نارضایتی در شما ایجاد می گردد. پس تلاش نمایید حس مادی گرایی را در خودتان کنترل نمایید و ریسک پذیری خویش را در خرید اجناس لوکس کاهش دهید تا احساس رضایت بیشتری پیدا نمایید.

12. وقتی را در طبیعت سپری نمائید

جای اینکه همیشه مرکز خرید بروید، تلاش نمایید وقتی را در کنار سواحل باشید. به جای تماشای تلویزیون به پارک بروید، زیر یک درخت بنشینید و کتاب مطالعه نمائید.

رفتن به طبیعت

13. اجازه دهید که زمان همه چیز را بهبود ببخشد

شاید این داستان را شنیده باشید که گروهی از توریستان در آفریقا در حال مهاجرت بودند. آنان در غروب خورشید به یک دریاچه نگاه کردند. یکی‌از آنان گفت که همیشه دوست داشتم خانه من رو به غروب خورشید در کنار یک دریاچه باشد. جذاب است بدانید که وی در همین سفر به آرزوی خودش رسیده بود و اینگونه زیبایی را تجربه کرده بود. پس چه خوب که شما بتوانید در همان زمان حال، از تجربه ای که دارید لذت ببرید و اجازه دهید که زمان، شما‌را به چیزهایی که میخواهید برساند.

14. به دنبال آرامش درونی باشید

در شرایطی که آرامش درونی را ایجاد نمایید ، حتما از زندگی و محیط اطراف خود بیشتر لذت میبیرید. قبلا هم در مقالات گفتیم که فرقی ندارد در دنیای بیرونی چه اتفاقی می افتد تلاش نمائید که یک روح بلند بالا و مملو از آرامش داشته باشید و منتظر اتفاقات عالی بمانید.

15. داستان های قدیمی و ارزشمند بخوانید

بیوگرافی های مختلفی درباره‌ی اشخاص موفق در دنیا وجود دارد که خواندن آنان خالی از لطف نیست. ماجرای زندگی این اشخاص را بخوانید و مجدد انگیزه قبلی خویش را برای رسیدن به موفقیت ارتقا دهید.

راه رسیدن به ثروت 2

راه رسیدن به ثروت 2

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از مقالات ما,به وب سایت آقای دکتر حمید صادقیان مراجعه نمایید.

16. بپذیرید که کمبود و نقص در ذهن شماست

حس کمبود در ذهن باعث می گردد که‌این نقص و کمبود در زندگی حقیقی وواقعی هم ایجاد گردد و به یک اعتقادوباور در شما تبدیل شود. در نتیجه پس از مدتی نمی توانید برای آن کاری انجام دهید. پس به‌این فکر کنید که هیچ کمبودی نیست و شما با ذخیره مقداری پول، باز هم میتوانید پایان ماه پول زیادی داشته باشید.

17. چیزهای تازه یاد بگیرید

شاید از دید مادی خیلی ثروتمند نباشید ولی میتوانید از نظر اطلاعات و آگاهی ، خودتان را ثروتمند نمائید و به دنبال یادگیری چیزهای تازه باشید. کتاب های کلاسیک بخوانید ، شعر های خوب حفظ نمایید، فیلم های بسیار خوب مشاهده کنید تا حرفی برای گفتن داشته باشید.

تماشای فیلم

18. مهارت بازاریابی را در خودتان ارتقاء دهید

خودتان را برای ثروتمند بودن و موفقیت در زندگی و آینده آماده نمائید. مهارت بازاریابی را یاد بگیرید تا بتوانید در هر کاری که وارد میشوید، شایسته ترین راه ها را برای ارتقا ثروت به انجام برسانید.

19. لیست 10 مورد از چیزهایی را تهیه و تنظیم نمائید که نمی توان آنان‌را خرید

همیشه بهترین چیزها خریدنی نیستند، برای مثال دوستانی که بهترین باشند و صادقانه و وفادارانه در کنار شما قرار بگیرند، یک خانواده صمیمی، و یا این که همسری که بتوانید به وی اعتماد فرمایید. در صورتیکه این چیزها را در زندگی دارید ، پس مطمئن باشید خوش شانس ترین و ثروتمندترین آدم روی کره زمین میباشید.

20. برای آینده ی خویش هدف تعیین نمایید

فئودال شدن صرفا مشارکت در کنسرت های متفاوت یا این که تماشای زیبایی کشورهای متفاوتی نیست. ثروتمند بودن به معنای رسیدن به هدف های متفاوت در زندگی میباشد. بپذیرید که هم اکنون چه جایگاهی دارید و میخواهید در آینده چه تجربیاتی را رقم بزنید. در همان مرحله نخست خوب است که هدف های مشخصی داشته باشید.

وب سایت آقای دکتر حمید صادقیان

اشتراک گذاری این مقاله در ...

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دوره‌ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x