فهرست مطالب

ناگفتنی های اسرار زندگی مجردی به همسر

ناگفتنی های اسرار زندگی مجردی به همسر

1- اشتباهات و لغزش های دوران مجردی

هرگز درباره اشتباهات و لغزش های دوران مجردی که کسی از آن با خبر نیست و شما به شدت از آن پشیمانید در جلسات خواستگاری چیزی نگویید . اما اگر احتمال می دهید که بعد از ازدواج همسرتان از آن با خبر شود و موجب ناراحتی او میگردد این موضوع را به او در جلسات بعدی خواستگاری بگویید. اما اگر همسرتان از راز شما یقیناً بعد از ازدواج متوجه نخواهد شد، آن را بازگو نکنید.

2- ازدواج یا نامزدی ناموفق

اگر یک ازدواج ناموفق داشته اید که در محل و فامیل همه از آن با خبرند ولی خواستگار شما از آن  اطلاع ندارد بهتر است این نکته را قبل از آمدن آن ها به خواستگاری و هنگام قرار گذاشتن برای خواستگاری به آنها بگویید اگر مشکلی داشتند قرار را کنسل کنید.

3- ضعف در مهارت های زندگی

گفتن جزئیات و مسائلی که به زندگی مشترک مربوط نمی شود لازم نیست، پرسیدن سوالاتی مانند :چه گناهی مرتکب شده ای؟، آیا دوست پسر یا دختر داشته ای؟، چند تا خواستگار برایت آمده است؟، به خواستگاری چند نفر رفته اید؟ و… به علت اینکه بی حرمتی و یا توهین تلقی می شود ، لازم نیست و پیامدهای منفی به همراه دارد.

4- بیماری قابل درمان

اگر  بیماری خاصی دارید که در طی گذراندن مراحل درمان آن هستید و آن بیماری در ازدواج شما تاثیر دارد باید آن را در جلسه خواستگاری مطرح کنید .

ناگفتنی های اسرار زندگی مجردی به همسر
            ناگفتنی های اسرار زندگی مجردی به همسر

5- عیب خود را به خواستگارتان بگویید

ویژگی را که دارا هستید و ممکن است گفتن آن خواستگاری را به هم بزند حتما بگویید زیرا نگفتن آن یک زندگی را در آینده به هم خواهد زد .

6- جیب های خالی

برخی از افراد از شرایط مالی همسانی برخوردار نیستند و به علت اینکه طرف مقابل را از دست بدهند وضع مالی خود را بهتر از آنچه که هست نشان می دهند و تا زمانی که زندگی مشترک خود را آغاز نکرده اند، سعی می کنند هر ترفندی را در پیش گیرند تا رازشان فاش نشود. اما بعد از ازدواج منجر به بروز مشکل یا حتی جدایی خواهد شد.

7-صحبت در مورد مسائل جنسی

شاید صحبت در مورد مسائل جنسی برای پسران هیجان آور باشد اما برای یک دختر صحبت در مورد مسائل جنسی در اولین جلسه خواستگاری و اولین دیدار بدترین اتفاق محسوب می شود لذا در این خصوص می توان در جلسه نهایی آن هم تا یک حدودی صحبت کرد.

 

اشتراک گذاری این مقاله در ...

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دوره‌ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x