logo

فهرست مطالب

ایجاد حس ثروت، موفقیت و شادی قسمت اول

ایجاد حس ثروت، موفقیت و شادی

شما می توانید از طریق نیروی ذهن ، ثروتمند ، خوش شانسی و موفقیت را در خودتان ایجاد کنید و تمام حس های خوب را برای خودتان به وجود بیاورید.

1. لیستی از 5 مورد مهم که میخواهید داشته باشید تهیه کنید سپس به دنبال چیزهایی بگردید که باعث به وجود آوردن آن ها در زندگی می شود. مثلاً اگر آرامش بیشتر می خواهید، به دنبال انجام تمرین های مدیتیشن باشید.

2– سواد اقتصادی خود را افزایش دهید سعی کنید که برای رسیدن به شرایط مالی بهتر سواد اقتصادی خود را افزایش دهید. می توانید یک دفتر مربوط به اموال خود تهیه کنید. کتاب های مربوط به اقتصاد را مطالعه کنید. این گونه به مرور زمان می توانید سرمایه گذاری های خوبی داشته باشید.

3- حس قدردانی و سپاسگزاری را در خودتان افزایش دهید ، به مواردی که باعث می شود بابت آن ها شکرگزار باشید، فکر کنید و در ذهنتان مرور کنید. آن ها را روی یک کاغذ بنویسید سپس با صدای بلند بخوانید تا بتوانید حس خوب را دوباره در خودتان ایجاد کنید.

ایجاد حس ثروت، موفقیت و شادی
                      ایجاد حس ثروت، موفقیت و شادی

4- این که به این باور برسید که در دنیا فراوانی وجود دارد ، باعث ایجاد حس خوب در  شما می شود. زمانی می توانید این حس را در خودتان ایجاد کنید که به دیگران کمک کنید.

5- داشتن تفکر مثبت و مثبت اندیشی به ایجاد حس خوش شانسی و موفقیت کمک می کند. تفکرات منفی را از خود دور کنید.

6- دیگران در نگاه اول به ظاهر  و نوع پوشش شما توجه می کنند. پس سعی کنید لباس های زیبا و مناسب بپوشید و هرگز اهمیت رسیدگی به خود را فراموش نکنید.

7- بسیار مهم است که چیزهای کوچک و لوکس را هر چند وقت یک بار برای خودتان تهیه کنید.به یاد داشته باشید که قرار است به ثروت زیاد برسید باید شبیه به ثروتمندان زندگی و رفتار کنید. اگر بخواهید مدام چیزهایی را که دوست دارید، انکار کنید تا در آینده به آن ها برسید، شاید یک حس ناامیدی به شما غلبه کند.

ادامه دارد….

 

اشتراک گذاری این مقاله در ...

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دوره‌ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x