چگونه بعد از طلاق به ارامش برسیم ؟

اشتراک گذاری این مقاله در ...

فهرست مطالب

محصولات ارائه شده :

جهت اشتراک گذاری مقاله
یکی از موارد زیر را انتخاب نمایید

چگونه بعد از طلاق به ارامش برسیم ؟

چگونه بعد از طلاق به ارامش برسیم ؟

احساساتی که هنوز بعد از جدایی از همسرتان دارید شامل موارد زیر است :

انکار : در حالت امیدواری و ناامیدی هستید سعی میکنید مثل اوایل صحبت کنید اما واقعی نیست و تظاهر به خوب بودن حالتان میکنید .
عصبانیت : همیشه احساس ناراحتی و پرخاشگری نسبت به دیگران دارید .

مذاکره : به این فکر میکنید که همسرتان را به زندگی برگردانید و تغییراتی را در خود ایجاد کنید و هر کاری که انتظار دارد را انجام دهید.
افسردگی : بدون همسرتان احساس ناراحتی می کنید و همه چیز و همه جا شما را یاد او می اندازد و نمی توانید از هیچ چیز لذت ببرید.
پذیرش :  احساس شرمندگی و پشیمانی میکنید اما تجارب خوبی به دست آورده اید و به این نتیجه رسیده اید که بدون او هم میتوانید زندگی خوبی داشته باشید و فرد ایده آل خودتان را پیدا کنید.

چگونه بعد از طلاق به ارامش برسیم ؟
چگونه بعد از طلاق به ارامش برسیم ؟

طلاق و جدایی برای هر کسی ممکن است اتفاق بیفتد اما نشتن و زانوی غم بغل گرفتن کار درستی نیست باید دوباره به زندگی برگردید و فعالیت های اجتماعی را شروع کنید  و اوقات بیشتری را با دوستان و خانواده بگذرانید ، ورزش را فراموش نکنید چون باعث می شود انرژی های منفی را تخلیه کنید و برای آرامش روحی و روانی ذکر نام خدا را بر لب جاری کنید. چون خداوند است که پروردگار زمین و آسمان هاست و هر چه را که تدبیر کند برای ما رخ می دهد .
نکاتی که گفته شد شاید برای برخی از شما ساده به نظر برسد اما تاثیرات آن زیاد است که هر روانشناس دیگری پیشنهاد خواهد کرد پس از آنها غافل نشوید.

 

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x