logo

فهرست مطالب

راه رسیدن به ثروت1

راه رسیدن به ثروت1

راه رسیدن به حس ثروت، موفقیت و شادی

برای رسیدن به حس ثروت و موفقیت نیاز به پول فراوانی ندارید تنها بایستی از نیروی ذهن خویش یاری بگیرید تا این حس را در خویش به وجود بیاورید.

چطور حس ثروت، موفقیت و شادی را در خویش ایجاد کنیم

ثبات خیالی میتواند تغییرات بسیار متعددی در شما ایجاد نماید. شما میتوانید از روش نیروی ذهن، ثروتمندی، خوش شانسی و موفقیت را در خودتان ایجاد نمایید و کل احساس های عالی را برای خودتان به وجود بیاورید. ولی منبع مهم ثروت، تنها پول نیست. بلکه ثروت شامل مورد های زیر میباشد:

سلامت
خلاقیت
اندیشه مثبت
اخلاقیات
قدردانی
تصویرسازی
آرامش ذهن
معنی مفهوم زندگی

چنانچه تمامی این ها را داشته باشید، میتوانید به خوبی آنان‌را در زندگی به کار بگیرید و به ثروت، خوش شانسی و موفقیت هم برسید. در‌این بخش از مقالات آقای دکتر حمید صادقیان راه‌حل هایی را به شما معرفی میکنیم تا تمام این حس های عالی را بدون دقت به موقعیت کنونی در خودتان ایجاد نمائید.

رسیدن به موفقیت

1. لیستی از 5 مورد مهم تهیه نمائید

لیستی از پنج موردی را که میخواهید در زندگی خویش داشته باشید، تهیه و تنظیم نمائید که شاید پول را هم شامل گردد. مثلا عشق بیشتر، امنیت بیشتر و خنده بیشتر. پس به‌دنبال چیزهایی بگردید که سبب به وجود آوردن آنان در زندگی می شود. به عنوان مثال چنانچه آرامش بیشتر میخواهید، به دنبال انجام تمرین های مدیتیشن باشید.

2. سواد اقتصادی خود را ارتقاء دهید

بدون دقت به اموالی که هم اکنون دارید، تلاش نمایید که برای رسیدن به موقعیت مالی خوب سواد اقتصادی خویش را ارتقاء دهید. میتوانید یک دفتر کار مربوط به اموال خویش تنظیم نمایید. کتاب های مربوط به موقعیت بهتر اقتصادی را مطالعه نمایید یا این که از منابع آنلاین کمک بگیرید. این گونه به مرور زمان میتوانید سرمایه گذاری های خوبی داشته باشید.

3. حس قدردانی و سپاسگزاری را در خودتان ارتقا دهید

به صد موردی که سبب میگردد بابت آنان شکرگزار باشید، تصور کنید. آنان‌را روی یک صفحه بنویسید. آن گاه این لیست را با صدای بلند بخوانید تا بتوانید حس بهتر را مجدد در خودتان ایجاد نمائید.

4. به سایرافراد کمک نمائید

این که بدین یقین برسید که چیزهایی بیشتر از حد کافی در زندگیتان دارید، سبب ایجاد احساس بهتر می گردد. وقتی میتوانید این احساس را در خودتان ایجاد نمائید که به سایرافراد کمک نمایید. یاری کردن به افراد  دیگر سبب می گردد که حس نمائید بیشتر از چیزی که می خواستید در زندگی دارید. از جمله میتوانید در یک بنگاه خیریه کمک نمایید. برای انجام خدمات بسیار اساسی داوطلب گردید. پیرو ایجاد احساس آرامش در سایر افراد باشید و هر کاری را که از دستتان بر میاید، برای ایجاد حال بهتر دیگر افراد انجام دهید.

راه رسیدن به ثروت1

راه رسیدن به ثروت1

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از مقالات ما,به وب سایت آقای دکتر حمید صادقیان مراجعه نمایید.

5. تفکر مثبت را در خودتان ایجاد نمایید

داشتن تامل مثبت به ایجاد حس خوش شانسی و موفقیت یاری می نماید. تفکرات منفی یعنی فرقی ندارد که من چه کاری انجام می دهم، چون در هر صورت موفق نمیشوم البته فکر مثبت یعنی عادت خوب را در خودم ایجاد میکنم . گام های کوچک را در مسیر صحیح بر میدارم تا در نهایت به موفقیت برسم.

6. به ظاهر خویش برسید

سایرافراد در وهله نخست به ظاهر لباس شما دقت می نمایند. پس تلاش نمایید برای این که در بیزینس خویش موفق باشید، به ظاهر تان اهمیت دهید. همیشه لباس های قشنگ و مطلوب بپوشید و هیچ گاه اهمیت رسیدگی به خویش را فراموش نکنید.

7. از چیزهای کوچک و لاکچری آغاز نمایید

حتماً بایستی برای روز مبادا پول کنار بگذارید و به سرمایه گذاری های خویش اهمیت دهید، ولی بسیار مهم میباشد که چیزهای کوچک و لاکچری را چند وقت یک بار برای خودتان تهیه نمایید. یادتان نرود که قرار است به ثروت فراوان برسید. پس مقداری هم بایستی شبیه به ثروتمندان زندگی نمایید. چنانچه بخواهید همیشه چیزهایی را که دوست دارید، انکار نمائید تا در آینده به آنان برسید، شاید یک احساس ناامیدی به شما غلبه نماید.

8. 27 چیز را دور بیندازید

تصور کنید و مشاهده کنید که در منزل، اتاق و هر مکان دیگر چه چیزهایی را نیاز ندارید. تلاش نمائید 27 مورد را پیدا نمائید ، آنان‌را کنار بگذارید و مطمئن باشید که چیزهای خوبی جایگزینشان میگردد. بعد از دل کندن از این چیزهای به درد نخور نترسید و راه را برای چیزهای خوب باز نمایید.

9. یک جعبه رویا برای خودتان آماده کنید

یک جعبه مخصوص رسیدن به رویاهایتان را آماده کنید و هر روز مقداری پول، حتی هزار تومان درون آن قرار دهید تا بتوانید پول زیادی را جمع کنید و در نهایت به بخشی از آنچه که میخواهید دست یابید.

راه رسیدن به ثروت1

وب سایت آقای دکتر حمید صادقیان

اشتراک گذاری این مقاله در ...

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دوره‌ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x